APARTAMENTY MŁYNOWA LUX
Świetna lokalizacja, obsługa i pobyt
Goście mają do dyspozycji apartamenty z jadalnią, częścią wypoczynkową wyposażoną w telewizor z płaskim ekranem oraz aneksem kuchennym z lodówką i płytą kuchenną. W każdym z apartamentów mieści się też łazienka, w której do dyspozycji są kapcie i bezpłatny zestaw kosmetyków. Pościel jest wliczona w cenę zakwaterowania. Oferta obiektu obejmuje dostawę produktów spożywczych do apartamentu bez dodatkowych opłat.
Młynowa 38, 15-371, Białystok, Polska
E-mail: biuro@mlynowalux.pl
+48 733 302 111
Wybierz swój apartament

Nasza codzienna praca czyni życie naszych klientów lepszym i szczęśliwszym

STUDIO I
Przestronny pokój z otwartym salonem będącym częścią sypialnianą. Wysokie okna wprowadzają dużo naturalnego światła.

Liczba dorosłych osób: 2

Więcej
STUDIO II
Nasi menagerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania także w weekendy oraz w nocy. Możesz również odwiedzić nasze biuro w celach spersonalizowanej oferty.

Liczba dorosłych osób: 2
Więcej
POKÓJ Z SYPIALNIĄ I
Pokój z oddzielną kuchnią, sypialnią wyposażoną w dwa pojedyncze łóżka, salon z dwuosobową sofą oraz przestronny balkon. Pomieszczenie jest klimatyzowane.

Liczba dorosłych osób: 2
Więcej
POKÓJ Z SYPIALNIĄ II
Pokój z oddzielną kuchnią, sypialnią wyposażoną w łóżko typu queen-size, salon z dwuosobową sofą oraz przestronny balkon. Pomieszczenie jest klimatyzowane.

Liczba dorosłych osób: 2
Więcej
Zarezerwuj miejsce
Proszę wypełnić formularz, aby dokonać rezerwacji
Młynowa 38, 15-371, Białystok, Poland
E-mail: biuro@mlynowalux.pl
+48 733 302 111
Obiekt Apartamenty Młynowa Lux jest oddalony o 1,1 km od katedry i o 1,2 km od pałacu Branickich. Od Opery i Filharmonii Podlaskiej dzieli go zaś jedynie 750 metrów. Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Białystok.